Naši najlepší a ich výsledky 2004

1.      Umiestnenia v individuálnych športoch

MS

Patrik Pollák

58. Jachting - Olympijská trieda Mistrál

 

Martina Rákayová

21. Orientačný beh - klasická trať

 

Martina Rákayová

36. Orientačný beh - šprint

ME

Patrik Pollák

49. Jachting - Olympijská trieda Mistrál

 

Martina Rákayová

15. Orientačný beh - krátka trať

 

Martina Rákayová

18. Orientačný beh - klasická trať

 

Martina Rákayová

34. Orientačný beh - šprint

 

Ondrej Jakim

10. Amwrestling - ľavá ruka 70 kg

 

Ondrej Jakim

11. Amwrestling - pravá ruka 70 kg

 

Katarína Tóthová

 6. Amwrestling - pravá ruka 50 kg

 

Lucia Hrušková

 6. Amwrestling - pravá ruka 70 kg

AMS

Katarína Labašová

22. Orientačný beh - krátka trať

 

Katarína Labašová

26. Orientačný beh - šprint

 

Katarína Labašová

52. Orientačný beh - klasická trať

 

Katarína Labašová

11. Orientačný beh - štafety

MSJ

Tomáš Drenčák

10. Orientačný beh - krátka trať

 

Tomáš Drenčák

13. Orientačný beh - klasická trať

 

Tomáš Drenčák

17. Orientačný beh - štafety

 

Jana Macinská

21. Orientačný beh - krátka trať

 

Jana Macinská

43. Orientačný beh - klasická trať

 

Jana Macinská

18. Orientačný beh - štafety

 

Katarína Tóthová

 2. Armsport - pravá ruka 49 kg

 

Katarína Tóthová

 4. Armsport - ľavá ruka 49 kg

 

Tibor Tóth

 2. Armsport - ľavá ruka 48 kg

 

Tibor Tóth

 3. Armsport - pravá ruka 48 kg

Ostatné

ME dorastu

Jana Macinská

 2. Orientačný beh - šprint

 

Mária Kršiaková

42. Orientačný beh - šprint

 

Mária Kršiaková

20. Orientačný beh - klasická trať

 

Jana Kršiaková

24. Orientačný beh - klasická trať

 

Ivana Korimová

32. Orientačný beh - šprint

 

Ivana Korimová

33. Orientačný beh - klasická trať

 

Rastislav Oľhava

47. Orientačný beh - klasická trať

Majstrovstvá sveta školskej mládeže

Rastislav Oľhava

 2. Orientačný beh

MEJ

Tibor Tóth

 4. Armwrestling - ľavá ruka 48 kg

 

Tibor Tóth

 5. Armwrestling - pravá ruka 48 kg

 

Katarína Tóthová

 4. Armwrestling - pravá ruka 49 kg

2. Umiestnenia kolektívne

I.liga, extraliga

atletika :

ženy

1. miesto

 

muži

4. miesto

bedminton:

zmiešané družstvo

 3. miesto

florbal:

muži

 2. miesto

softball:

muži

1. miesto

 

ženy

2. miesto

vodné pólo:

muži

6. miesto

II. liga

bedminton:

zmiešané družstvá

2. miesto

šach:

 

 8. miesto

Ostatné

atletika

dorastenci

4. miesto

 

dorastenky

2. miesto

 

žiaci

6. miesto

 vodné pólo - Slovenský pohár

muži

5. miesto

III. liga

volejbal

muži

2. miesto

Medzinárodná úroveň

Majstrovstvá sveta :

 vodné pólo

muži

8. miesto

4 členovia

 Majstrovstvá Európy :

vodné pólo

muži

6. miesto

4 členovia

 baseball

 

4. miesto

1 člen

 Ostatné

atletika:

Pohár majstrov Európskych krajín skup. B - juniorky

5. miesto

Členovia reprezentačných družstiev :

Dospelí:

Alžbeta Adamíková

- atletika

 

Tomáš Čekan

- atletika

 

Slaven Dizdarevič

- atletika

 

Ján Gajdoš /1983/

- atletika

 

Radovan Horváth

- atletika

 

Dana Velďáková

- atletika

 

Jana Velďáková

- atletika

 

Slavomíra Vrlíková

- atletika

 

Barbora Bobrovská

- bedminton

 

Ladislav Tomčko

- bedminton

 

Juraj Antoš

- florbal

 

Juraj Dudovič

- florbal

 

Marek Hotovčin

- florbal

 

Matej Kender

- florbal

 

Slavomír Stano

- florbal

 

Bohuš Karaffa

- alpinizmus

 

Patrik Pollák

- jachting

 

Martina Rákayová

- orientačný beh

 

Lucia Hrušková

- armwrestling

 

Ondrej Jakim

- armwrestlnig

 

Katarína Tóthová

- armwrestling

 

Tibor Tóth

- armwrestling

 

Milan Krajč

- baseball

 

Roman Polačik

- vodné pólo

 

Peter Veselitz

- vodné pólo

 

Róbert Keid

- vodné pólo

 

Alexander Nagy

- vodné pólo

 

Bronislava Machová

- snowboard

 

Matej Dobšinský

- snowboard

Akademici :

Katarína Labašová

- orientačný beh

Juniori :

František Daňko

- atletika

 

Dagmar Feteríková

- atletika

 

Ján Gajdoš /1986/

- atletika

 

Martin Haraksin

- atletika

 

Jaroslav Stach

- atletika

 

Katarína Vojteková

- atletika

 

Marcel Lichanec

- bedminton

 

Tomáš Tomečko

- bedminton

 

Tomáš Drenčák

- orientačný beh

 

Jana Macinská

- orientačný beh

Dorastenci :

Jana Danková

- atletika

 

Tomáš Krajňák

- atletika

 

Zuzana Lešňanská

- atletika

 

Peter Mihok

- atletika

 

Viktor Temkovitz

- atletika

 

Roman Tomasch

- atletika

 

Dušana Urbanová

- atletika

 

Barbara Zakršmídová

- atletika

 

Tomáš Petruška

- florbal

 

Slavomír Molnár

- florbal

 

Juraj Antoš

- florbal

 

Jana Kršiaková

- orientačný beh

 

Mária Kršiaková

- orientačný beh

 

Ivana Korimová

- orientačný beh

 

Rastislav Oľhava

- orientačný beh

 

Informačný redaktor: Ing. Miroslav Lakatoš
technický redaktor: Eva Koperdáková, eva@kamikse.sk