Naši najlepší a ich výsledky 2005

1.  Umiestnenia v individuálnych športoch

MS

Velďáková Dana

17. atletika

 

Pollák Patrik

13. jachting - raceboard

 

Tyszová Natália

30. or. cyklistika - krátka trať

 

Tyszová Natália

32. or. cyklistika - dlhá trať

ME

Velďáková Jana

22. atletika - hala

 

Velďáková Dana

13. atletika - hala

 

Pollák Patrik

  1. jachting - raceboard

Velďáková Jana

11. atletika

 

Melicharová Kristína

44. lukostrelba 

MSJ

Macinská Jana

49. orientačný beh

MEJ

Vrlíková Slavomíra

15. atletika

ME dorastu

Oľhava Rastislav

  4. or. beh - šprint

 

Kršiaková Jana

15. or. beh -  šprint

 

Oľhava Rastislav

17. or. beh - klasická trať

 

Kršiaková Jana

37. or. beh - klasická trať

 

Korimová Ivana

41. or. beh - klasická trať

 

Oľhava Rastislav

10. or. beh - štafety

 

Kršiaková Jana

14. or. beh - štafety

 

Korimová Ivana

14. or. beh - štafety

Ostatné

Poláková Eva

  3. atletika - MS veteráni

 

Pollák Patrik

  1. jachting - svetový pohár

 

Pollák Patrik

  7. jachting -  svetový pohár

 

Pollák Patrik

30. jachting - svetový pohár

 

Kubín Rado

  1. jachting -  majstr. Fínska

 

Kubín Barbora

  2. jachting - majstr. Fínska

 

Machová Bronislava

  2. snowboard - európsky pohár

2. Umiestnenia kolektívne

1.liga, extraliga

atletika :

ženy

1. miesto

 

 muži

7. miesto

bedminton:

zmiešané

2. miesto

florba :

muži

3. miesto

softbal:

muži

1. miesto

 

ženy

5. miesto

vodné pólo:

muži

8. miesto

3. liga

volejbal

muži

4. miesto

1. liga juniori

bedminton

juniori

5. - 8. miesto

Ostatné

atletika :

dorastenci

7. miesto

 

dorastenky

7. miesto

Medzinárodná úroveň

Majstrovstvá sveta :

bedminton

muži - základná skupina

1 člen

 

 ženy - základná skupina

1 člen

 Majstrovstvá Európy :

softbal

muži

5. miesto

9 členov

 Ostatné

bedminton - Dunajský pohár

muži

6. miesto

Členovia reprezentačných družstiev :

Dospelí :

Čekan Tomáš

atletika

 

Čížková Dana

atletika

 

Dizdarevič Slaven

atletika

 

Horváth Radovan

atletika

 

Velďáková Dana

atletika

 

Velďáková Jana

atletika

 

Vrlíková Slavomíra

atletika

 

Tomčko Ladislav

bedminton

 

Bobrovská Barbora

bedminton

 

Antoš Peter

florbal

 

Kender Matej

florbal

 

Molnár Slavomír

florbal

 

Petruška Tomáš

florbal

 

Hotovčín Marek

florbal

 

Pollák Patrik

jachting

 

Melicharová Kristína

lukostreľba

 

Tyszová Natália

orientačný beh

 

Jakim Ondrej

armwrestling

 

Hrušková Lucia

armwrestling

 

Timko Róbert

softbal

 

Horňák Viliam

softbal

 

Basár Peter

softbal

 

Delina Róbert

softbal

 

Delina Ľubomír

softbal

 

Vajda Marek

softbal

 

Hrabovský Viktor

softbal

 

Krajč Milan

softbal

 

Machová Bronislava

snowboarding

 

Dobšinský Matej

snowboarding

Akademici :

Velďáková Jana

atletika

Juniori :

Danková Jana

atletika

 

Feteríková Dagmar

atletika

 

Gajdoš Ján

atletika

 

Sándorová Mária

atletika

 

Talán Juraj

atletika

 

Tomasch Roman

atletika

 

Urbanová Dušana

atletika

 

Zakršmídová Barbora

atletika

 

Tomčko Tomáš

bedminton

 

Zákršmid Michal

bedminton

 

Drenčák Tomáš

or. beh

 

Macinská Jana

or. beh

 

Tóthová Katarína

armwrestling

 

Tóth Tibor

armwrestling

Dorastenci :

Krajňák Tomáš

atletika

 

Lešňanská Zuzana

atletika

 

Štofaník Slavomír

atletika

 

Oľhava Rastislav

or. beh

 

Kršiaková Jana

or. beh

 

Korimová Ivana

or. beh

 

Informačný redaktor: Ing. Miroslav Lakatoš
technický redaktor: Eva Koperdáková, eva@kamikse.sk