Naši najlepší a ich výsledky 2006

1.  Umiestnenia v individuálnych športoch

MS

Pollák Patrik

  1. jachting raceboard

 

Velďáková Dana

12. atletika - hala

 

Pollák Patrik

85. jachting

 

Tyszová Natália

43. orientačná cyklistika

 

Tyszová Natália

  9. štafety

ME

Velďáková Jana

12. atletika

 

Velďáková Dana

24. atletika

 

Georgievski Mario

20. armwrestling

 

Hrušková Lucia

  6. armwrestling

 

Tyszová Natália

32. orientačná cyklistika

MSJ

Macinská Jana

31. orientačný beh

MEJ

Baláž Miroslav

  6. armwrestling

 

Juhásová Simona

10. armwrestling

 

Ondo-Eštoková Lucia

  6. armwrestling

AMS

Drenčák Tomáš

16. orientačný beh

 

Drenčák Tomáš

26. orientačný beh

 

Drenčák Tomáš

12. štafety

 

Labašová Katarína

22. orientačný beh

 

Labašová Katarína

62. orientačný beh

 

Labašová Katarína

12. Štafety

 

Macinská Jana

23. Orientačný beh

 

Macinská Jana

28. Orientačný beh

 

Macinská Jana

32. Orientačný beh

Ostatné významné podujatia

Poláková Eva, atletika 3. ME veteráni

Miško Rastislav,

atletika

8. MS veteráni hala

Čížková Dana,

atletika

5. Svetová gymnaziáda

Pollák Patrik,

jachting

9. Majstrovstvá Poľska

Pollák Patrik,

jachting

5. Highland Spring HIHO

2. Umiestnenia kolektívne

1.liga, extraliga

atletika:

ženy

3. miesto

 

muži

8. miesto

bedminton:

zmiešané

3. miesto

florbal:

muži

3. miesto

softbal:

muži

1. miesto

1. liga juniori

bedminton:

zmiešané družstvo

5. – 8. miesto

floorball:

juniori

       1. miesto

Členovia reprezentačných družstiev :

Dospelí:

Čížková Dana

atletika

 

Horváth Radovan

atletika

 

Dizdarevič Slaven

atletika

 

Krajňák Tomáš

atletika

 

Tomasch Roman

atletika

 

Velďáková Jana

atletika

 

Velďáková Dana

atletika

 

Vrlíková Slavomíra

atletika

 

Zakršmídová Barbora

atletika

 

Tomčko Ladislav

bedminton

 

Tomčko Tomáš

bedminton

 

Hotovčín Marek

floorball

 

Molnár Slavomír

floorball

 

Stano Slavomír

floorball

 

Antoš Peter

floorball

 

Petruška Tomáš

floorball

 

Kender Matej

floorball

 

Pollák Patrik

jachting

 

Hrušková Lucia

armwrestling

 

Georgievski Mario

armwrestling

 

Tyszová Natália

orientačná cyklistika

 

Drenčák Tomáš

orientačný beh

 

Labašová Katarína

orientačný beh

 

Basár Peter

softball

 

Delina Ľubomír

softball

 

Delina Róbert

softball

 

Vadoc Slavomír

softball

 

Horňák Viliam

softball

 

Karička Richard

softball

 

Palaščák Peter

softball

 

Timko Róbert

softball

 

Vajda Marek

softball

 

Repka Martin

softball

Juniori:

Danková Jana

atletika

 

Danková Miroslava

atletika

 

Gancarčík Martin

atletika

 

Sándorová Mária

atletika

 

Štofaník Slavomír

atletika

 

Zakršmid Michal

bedminton

 

Baláž Miroslav

armwrestling

 

Ondo-Eštoková Lucia

armwrestling

 

Juhásová Simona

armwrestling

 

Macinská Jana

orientačný beh

Akademici SR:

Drenčák Tomáš

orientačný beh

 

Labašová Katarína

orientačný beh

 

Macinská Jana

orientačný beh

 

Informačný redaktor: Ing. Miroslav Lakatoš
technický redaktor: Eva Koperdáková, eva@kamikse.sk