Naši najlepší a ich výsledky 2008

1.  Umiestnenia v individuálnych športoch

OH Slaven Dizdarevič 24. desaťboj  

 

Patrik Pollák

30. jachting

 

 

Jana Velďáková

účasť atletika

 
 

Dana Velďáková

účasť atletika

 
MS

Patrik Pollák

63. jachting

 
 

Martina Rákayová

11. štafety

OB
    20. dlhá trať  
    20. šprint  
 

Jana Macinská

11. štafety

OB
    33. dlhá trať  
    31. krátka trať  
  Katarína Labašová 11. štafety OB
  Michal Krajčík 34. krátka trať OB
    53. dlhá trať  
MSJ Tomáš Krajňák 22. skok o žrdi  
  Natália Tyszová 3. šprint or. cyklistika
    26. dlhá trať  
    6. štafety  
  Ivana Korimová 25. stredná trať or. cyklistika
    31. šprint  
    6. štafety  
  Hana Jergušová 27. stredná trať or. cyklistika
    33. šprint  
  Simona Ďurčová 34. dlhá trať or. cyklistika
    37. stredná trať  
  Ján Jerguš 37. stredná trať or. cyklistika
    44. dlhá trať  
    12. štafety  
  Štefan Ringer 78. šprint or. beh
    113. dlhá trať  

ME

Patrik Pollák

 3. raceboard

 
 

Patrik Pollák

43. jachting

 
 

Natália Tyszová

37. šprint

or. cyklistika
    38. dlhá trať  
AMS

Jana Macinská

10. krátka trať

or. beh
    16. dlhá trať  
    22. šprint  
 

Michal Krajčík

13. dlhá trať

or. beh
    42. krátka trať  
    16. štafety  
  Tomáš Drenčák 44. šprint or. beh
    64. dlhá trať  
  Jana Kršiaková 45. šprint or. beh
    67. krátka trať  
    71. dlhá trať  

Ostatné významné podujatia

Dana Velďáková atletika 7. trojskok svetové finále

Slaven Dizdarevič

 

4. Europský pohár viacboje

Poláková Eva

atletika

8. ME veteráni hod diskom

2. Umiestnenia kolektívne

MS vo florbale Matej Kender 1. miesto
MSJ vo florbale Juraj Dudovič 7. miesto
ME softbal Peter Palaščak,Marek Vajda, Štefan Staroň, Marek Findrík, Peter Basar, Robert Delina, Ľubomír Delina, Marián Lipnický,Viktor Hrabovský
6. miesto

 

I.liga, extraliga

florbal

muži

5. miesto

softbal

muži

1. miesto

  ženy 3. miesto
or. beh zmiešané 1. miesto
power sport   1. miesto

bedminton

 

6. miesto

II.liga

šachy

 

6. miesto

vodné pólo

muži

1. miesto

III.liga

florbal

muži

3. miesto

volejbal

muži

5. miesto

1. liga juniori

softbal juniori 2. miesto

floorball

juniori

2. miesto

vodné pólo

juniori

6. miesto

PEM

softbal:

dospelí

4. miesto

Reprezentanti SR:

dospelí

atletika

Dana Čížková, Slaven Dizdarevič, Tomáš Krajňák, Prezbruchý Martin, Jaroslav Szabo, Dana Velďáková, Jana Velďáková

  floorball Matej Kender
  orientačný beh Martina Rákayová, Jana Macinská, Michal Krajčík, Katarína Labašová, Natália Tyszová, Tomáš Drenčák
  softbal Peter Palaščak, Marek Vajda, Peter Basár, Robert Delina, Ľubomír Delina, Štefan Staroň, Marek Findrík, Marián Lipnický, Viktor Hrabovský, Viliam Horňák
  jachting Patrik Pollák
juniori atletika Ivan Hupka
  floorball Peter Dudovič
  jachting Pavol Lopuchovský, Šimon Vanický, Lukáš Dzvoník
  orientačný beh Jana Kršiaková, Štefan Ringer, Štefan Jerguš, Ivana Korimová, Hana Jergušová, Simona Ďurčová

 

Informačný redaktor: Ing. Miroslav Lakatoš
technický redaktor: Eva Koperdáková, eva@kamikse.sk