Naši najlepší a ich výsledky 2009

1.  Umiestnenia v individuálnych športoch

MS Dana Velďáková 8. trojskok atletika

 

Jana Velďáková

32. diaľka

atletika

 

Patrik Pollák

3. raceboard

jachting
 

Martina Rákayová

18. dlhá trať

OB
 

 

25. šprint

OB
 

Jana Macinská

42. krátka trať

OB
    43. šprint OB
  Katarína Labašová 41. dlhá trať OB
 

Michal Krajčík

35. dlhá štafety

OB
    17. dlhá štafety OB
  Lucia Hrušková 3. pravá ruka PVS
    6. ľavá ruka PVS
  Mário Georievski 6. ľavá ruka PVS
MSJ Štefan Ringer 45. šprint OB
    57. krátka trať OB
    82. dlhá trať OB
  Miroslav Papuga 112. dlhá trať OB
    149. krátka trať OB
ME Dana Velďáková  3. trojskok hala atletika
 

Jana Velďáková

14. diaľka hala atletika
 

Patrik Pollák

 1. raceboard

 
     2. windsurfing  
 

Natália Tyszová

35. šprint

or. cyklistika
    36. dlhá trať or. cyklistika

Ostatné významné podujatia

Katarína Labašová 26. krátka trať svetové hry Taiwan
  12.štafety svetové hry Taiwan
Jana Macinská 28. krátka trať svetové hry Taiwan
  12.štafety svetové hry Taiwan

Dana Velďáková

5. trojskok

svetové finále atletika

2. Umiestnenia kolektívne

ME softbal ženy 10. miesto (Moňoková M., Moňoková G., Findriková, Andrejčíková)

 

I.liga, extraliga

Atletika 1. liga 2 ženy
    4 muži
Bedminton 1. liga 1 dospelí
    4 juniori

Florbal

extraliga

5

muži
  III. liga 2 muži
  1. liga 2 juniori
Jachting 1. liga 1 raceboard
    2 raceboard
    3 raceboard
Orientačný beh 1. liga 1 klubové družstvá
Power sport 1. liga 3  

Softbal

1. liga

2

muži
    4 ženy
Šachy II. liga 2 muži
Volejbal III. liga 5 muži
Vodné pólo extraliga 4 muži

 

1. liga

6

juniori

 

Reprezentanti SR:

Dospelí

Atletika

Jana Velďáková, Dana Velďáková, Slaven Dizdarevič, Jaroslav Szabo, Tomáš Čekan

  Florbal Matej Kender, Marek Hotovčin, Peter Dudovič
  Jachting Patrik Pollák
  Orientačný beh Martina Rákayová, Jana Macinská, Michal Krajčík, Katarína Labašová, Natália Tyszová
  PVS Lucia Hrušková, Mário Georievski
  Softbal Silvia Findriková, Lucia Andrejčíková, Martina Moňoková, Gabriela Moňoková
Juniori Atletika Ivan Hupka, Dana Čížková
  Floorbal Peter Dudovič, Lukáš Řezanina
  Orientačný beh Jana Kršiaková, Štefan Ringer, Miroslav Papuga

 

Informačný redaktor: Ing. Miroslav Lakatoš
technický redaktor: Eva Koperdáková, eva@kamikse.sk